Други у генералном пласману
Освојено 25 медаља у катама појединачно и екипно

Поводом обележавања дана Града Чачка у недељу је у хали 'Младост'' одржан карате турнир ''Чачански победник'' у организацији Карате савеза уже Србије и Карате клуба ''Слобода'', на којем су каратисти ''Мионице'' освојили чак 25 медаља (12 златних, 8 сребрних и 5 бронзаних) и пехаре за друго место у генералном пласману и за клуб са највећим бројем такмичара. Предвођени тренерима Драганом и Јеленом Туфегџић и Мирославом Васиљевићем наступило је двадесет двоје Мионичана у катама појединачно и екипно.

Код полетараца је Никола Секулић је освојио 2 злата и сребро, Никола Ранковић и Андрија Николић су се окитили својим првим медаљама (бронзе), а наступио је и Јован Ристић.У конкуренцији пионира Александар Николић и Јана Поповић су узели по 2 златне и по сребрну медаљу, Оливер Остојић и Хелена Павловић по 2 злата, Милица Мијаиловић је освојила злато и сребро, Марко Васић и Лука Симовић по једно сребро, док су Чеди Ракићу и Анђелији Јевтовић овог пута измакле медаље. У узрасној категорији нада златом и сребром се окитила Тања Станојевић златом и бронзом Анђела Марковић и Сара Јевтовић, Јован Белошевић је освојио златну, а Ђурђа Ракић бронзану медаљу. Кадеткиња Мина Поповић је освојила злато и сребро, јуниорка Тијана Цмиљанић два злата, док су без медаља остали кадети Ива Латиновић и Младен Илић.