Запажени резултати Мионичана

Чланови мионичког Хард Ендуро клуба „Равна Гора“ имали су запажене резултате на последњој хард ендуро трци шампионата Србије одржаној у Сокобањи. Вожено је на захтевним стазама по обронцима планине Озрен, а од 34 такмичара, колико је стартовало, трку је завршио 31. ХЕ клуб „Равна Гора“ је у Сокобањи имао највише такмичара у најелитнијој профи А класи, где је Милош Радојичић освојио одлично треће место. У експерт Б класи Виктор Гавриловић је такође стигао до треће позиције, док је у класи ветерана 40+ другу позицију освојио Дарко Мирковић.

Хард Ендуро је екстремни и веома атрактиван спорт који представља најтежи формат offroad мото трка које се обично састоје из специјалног полигона са препрекама где возачи тестирају своју агилност и трка у којима возачи на моторима пролазе изузетно захтевне offroad стазе.