КАРАТИСТИ МИОНИЦЕ НА ''МЕМОРИЈАЛУ СВЕТЛАНА РАДОЈЕВИЋ''

Други у генералном пласману

Каратисти ''Мионице'' су се на овогодишњем ''Ваљево опен-меморијалу Светлана Радојевић'' у ваљевској Хали спортова љубитељима древне вештине представили у одличном светлу освојивши 22 медаље и 2 пехара у 34 наступа. Такође, Мионичани су са 10 златних, 5 сребрних и 7 бронзаних одличја, на такмичењу одржаном у част прерано преминуле Светлане Цеце Радојевић која је оставила дубок траг у карате спорту као такмичар, тренер и судија, заузели друго место у генералном пласману. Треба истаћи и да је први тренер мионичких каратиста Драган Туфегџић проглашен за најуспешнијег тренера турнира, а на овом такмичењу стручни штаб су чинили и млади учитељи каратеа Јелена Туфегџић, Мирослав Васиљевић и Марија Старчевић. Златом су се окитили полетарци Никола Секулић и Анђелија Јевтовић у апсолутном и свом нивоу, Милица Мијаиловић у апсолутном нивоу, Хелена Павловић у свом нивоу, пионирка Тања Станојевић у апсолутном и у свом нивоу, јуниорка Катарина Савић у свом нивоу и ката тим пионирки (Марковић, Вучићевић, Станојевић). Сребрна одличја су понели полетарка Хелена Павловић у апсолутном нивоу, пионирке Нада Вучићевић и Анђела Марковић у својим нивоима, мушка нада Младен Илић у апсолутном нивоу и ката тим полетарки (Павловић, Мијаиловић, Јевтовић). Бронзане медаље су освојили полетарци Оливер Остојић и Јана Поповић, пионирка Нада Вучићевић, нада Мина Поповић и јуниорка Катарина Савић у апсолутном нивоу, као и наде Младен Илић и Ива Латиновић у својим нивоима.