КАРАТИСТИ МИОНИЦЕ НА ИНТЕРНАЦИОНАЛНОМ ТУРНИРУ У АРАНЂЕЛОВЦУ

Освојено 10 медаља, 2 злата, сребро и 7 бронзи

Каратисти Мионице су у суботу на интернационалном карате турниру ''Аранђеловац опен'' у Аранђеловцу у конкуренцији преко 850 такмичара из земље и региона, међу којима су били и карате репрезентативци Црне Горе и Бугарске, освојили 10 медаља у катама појединачно и екипно и то 2 злата, сребро и 7 бронзи. На највишем степенику победничког постоља нашла се женска нада Тања Станојевић, такмичећи се у свом нивоу, као и ката тим нада у саставу Ива Латиновић, Нада Вучићевић и Тања Станојевић. Сребрно одличје у апсолутном нивоу освојио је полетарац Никола Секулић, док су бронзане медаље освојили пионири Александар Николић и Милица Мијаиловић у апсолутном нивоу, пионири Чеда Ракић и Марко Васић у свом нивоу, наде Ђурђа Ракић и Нада Вучићевић у својим нивоима и млађа сениорка Катарина Савић у апсолутном нивоу. Мионичане су у Аранђеловцу предводили главни тренер Драган Туфегџић са помоћницима Јеленом Туфегџић и Мирославом Васиљевићем, а поред освајача медаља, на турниру су још учествовали Хелена Павловић, Младен Илић и Тијана Цмиљанић који су такође забележили добре наступе.