КАРАТИСТИ ОСВОЈИЛИ 22 МЕДАЉЕ НА КУПУ МЛАДОСТИ ''ЗОРАН ПЕТРОВИЋ'' - СЕКУЛИЋУ ТРИ ЗЛАТА

Каратисти ''Мионице'' су на Међународном турниру Куп младости ''Зоран Петровић'' који је одржан у суботу у Чачку освојили чак 22 медаље у катама појединачно и екипно, 6 златних, 4 сребрне и 12 бронзаних. У конкуренцији око 600 такмичара из преко 60 клубова посебно је био расположен актуелни првак државе у конкуренцији полетараца Никола Секулић који је освојио три златне медаље и то са ката тимом пионира (Секулић, Остојић, Николић) и у апсолутном и свом нивоу појединачно.

Златне медаље у својим нивоима су освојили и пионир Марко Васић и нада Тања Станојевић, као и ката тим женских нада (Марковић, Вучићевић, Станојевић). Сребром су се окитили пионир Александар Николић у апсолутном нивоу, наде Анђела Марковић у апсолутном нивоу и Нада Вучићевић у свом нивоу и ката тим пионирки (Поповић, Јевтовић, Мијаиловић). По две бронзане медаље у апсолутном и свом нивоу освојиле су пионирке Хелена Павловић и Јана Поповић, док је по једно бронзано одличје припало пиониркама Милици Мијаиловић у апсолутном нивоу и Анђелији Јевтовић у свом нивоу, пионирима Оливеру Остојићу и Александру Николићу у својим нивоима и надама Нади Вучићевић и Тањи Станојевић у апсолутном нивоу, а Сари Јевтовић и Анђели Марковић у свом нивоу. Поред освајача медаља на турниру су још учествовали пионир Чеда Ракић и нада Ђурђа Ракић, који су такође показали висок квалитет у извођењу ката.