Јанковић упутио васкршњу честитку: Нека Васкрс донесе мир, слогу и љубав

Председник општине Мионица Бобан Јанковић упутио је данас васкршњу чеситику Епископу ваљевском, свештенству и верницима.

"Поштовани Епископе ваљевски, господине Исихије, уважено свештенство, верници, у име општине Мионица и у своје лично име, упућујем вам  честитке поводом највећег хришћанског празника  Васкрса. Нека нас радост Христовог васкрсења испуни вером, надом и љубављу, подстакне на међусобно разумевање, слогу и доброту и оснажи да заједно градимо бољу и сигурнију будућност за све наше суграђане.

Васкрс је празник победе живота, праштања и новог почетка, као и прилика да се окупимо у кругу породице, да пружимо руку једни другима и поделимо радост са ближњима.

Желим вам да васкршње празнике проведете у миру, здрављу и благостању, окружени љубављу својих најмилијих.

ХРИСТОС ВАСКРСЕ!"