ЗОНА ''ДРИНА'' – ПОРАЗ РИБНИЦЕ У ДРАМАТИЧНОЈ ЗАВРШНИЦИ

Рибница је претрпела пораз од Спартака у Љигу, након драматичне завршнице у којој су мионичани примили два гола, Спартак:Рибница 2:1 (0:0). Голом директно из корнера Шумарчевић је донео вођство ''војводићима'' двадесетак минута пре краја, али то није било довољно да се донесу бодови. Домаћи су изједначили на измаку регуларних деведесет минута, да би до потпуног преокрета стигли у последњем минуту надокнаде. Мионичког зонаша су пред важну утакмицу са Дивцима задесили нови кадровски проблеми пошто је Драгојевић у Љигу добио црвени картон, а Текић и Милић зарадили неугодне повреде. У наредном 22. колу Рибница у суботу од 16 часова на свом стадиону дочекује Дивце у комшијском дербију који ће сигурно привући велики број навијача.