ФУДБАЛ ЗОНА ''ДРИНА''– РИБНИЦА ИСПУСТИЛА ПОБЕДУ У СЕВОЈНУ

Мионичани су у 9. колу зоне ''Дрина'' одиграли нерешено у Севојну против истоимене екипе у узбудљивој утакмици пуној преокрета, Севојно: Рибница 3:3 (1:0). Прво полувреме је окончано минималном предношћу домаћина, али је Рибница у наставку за само петнаестак минута головима Ковачевића, Рајковића и Крстића преокренула резултат и стигла до убедљивих 3:1. ''Војводићи'' су затим пропустили неколико добрих шанси за убедљив тријумф, што им се у завршници и осветило. Севојничани у последњим минутима постижу два гола и тако успевају да избегну заслужен пораз. Изабранике Радована Марковића у наредном колу зоне ''Дрина'' очекује комшијски дерби. На Стадион крај Рибнице стиже ваљевски Раднички, а утакмица се игра у суботу 15. октобра у 14.30 часова.